DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Corning Incorporated Staż w Dziale Inżynierii - analiza procesu produkcyjnego in Strykow, Poland

Staż w Dziale Inżynierii - analiza procesu produkcyjnego

  • Czekaj...

Data: 10 maj 2024

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

Staż w Dziale Inżynierii – analiza procesu produkcyjnego

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Sporządzanie oraz dystrybucja miesięcznych raportów przy użyciu Power BI

  • Tworzenie nowych raportów i doskonalenie istniejących

  • Nadzór nad bazami danych (Sharepoint, SQL)

  • Wprowadzenie narzędzi wspomagających: Power Query, język DAX oraz makra wprogramieExcel

  • Współpraca zdziałamiinżynierii procesu, jakościoraz produkcji w celuraportowania wyników

  • Organizacja oraz prowadzenie szkoleń w zakresie bieżących aktywności oraz projektów

  • Raportowanie z przebiegu realizacji powierzonych projektów

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów magisterskich/inżynierskich

  • Znajomość Office 365: Microsoft Excel, Power Point, Sharepoint

  • Dobra znajomość języka angielskiego - praca w środowisku międzynarodowym

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacji pracy, zaangażowanie i samodzielność

MILE WIDZIANE :

  • Znajomość Power BI Desktop, Power Query oraz umiejętność pisania formuł w języku DAX

  • Znajomość języka SQL oraz umiejętność pisania makr w programie Excel

ZAPEWNIAMY :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Czekaj...